SN74AHCT32DBR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Gates and Inverters |
| برگه داده ها: | SN74AHCT32DBR |
| توضیحات: | IC GATE OR 4CH 2-INP 14SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Gates and Inverters |
| سری | 74AHCT |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع منطق | OR Gate |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 74AHCT32 |
| تعداد ورودی | 2 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| سطح منطق--کم | 0.8V |
| سطح منطق--بالا | 2V |
| تعداد مدارهای | 4 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-SSOP |
| جریان (حداکثر) | 2µA |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | 8mA, 8mA |
| حداکثر انتشار تاخیر @ V ، حداکثر CL | 7.9ns @ 5V, 50pF |
در انبار 1973 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1