SN74LV06APWR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Gates and Inverters |
| برگه داده ها: | SN74LV06APWR |
| توضیحات: | IC INVERTER 6CH 6-INP 14TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Gates and Inverters |
| سری | 74LV |
| ویژگی | Open Drain |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع منطق | Inverter |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 74LV06 |
| تعداد ورودی | 6 |
| ولتاژ-تامین | 2V ~ 5.5V |
| سطح منطق--کم | 0.5V |
| سطح منطق--بالا | 1.5V |
| تعداد مدارهای | 6 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-TSSOP |
| جریان (حداکثر) | 20µA |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | -, 16mA |
| حداکثر انتشار تاخیر @ V ، حداکثر CL | 7.5ns @ 5V, 50pF |
در انبار 1586 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1