P82B96D
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Signal Buffers, Repeaters, Splitters |
| برگه داده ها: | P82B96D |
| توضیحات: | IC REDRIVER I2C 1CH 400KHZ 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Signal Buffers, Repeaters, Splitters |
| نوع | Buffer, ReDriver |
| ورودی | 2-Wire Bus |
| خروجی | 2-Wire Bus |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| زمان تاخیر | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | I²C |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| نرخ داده (حداکثر) | 400kHz |
| شماره قسمت پایه | P82B96 |
| جریان--عرضه | 4mA |
| ولتاژ-تامین | 2V ~ 15V |
| تعداد کانال | 1 |
| ظرفیت ورودی | 4pF |
| تهویه سیگنال | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
در انبار 23 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.23 | $4.15 | $4.06 |
حداقل: 1