P82B715D
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Signal Buffers, Repeaters, Splitters |
| برگه داده ها: | P82B715D |
| توضیحات: | IC REDRIVER I2C 1CH 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Signal Buffers, Repeaters, Splitters |
| نوع | Buffer, ReDriver |
| ورودی | 2-Wire Bus |
| خروجی | 2-Wire Bus |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| زمان تاخیر | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | I²C |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| نرخ داده (حداکثر) | - |
| شماره قسمت پایه | P82B715 |
| جریان--عرضه | 22mA |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 12V |
| تعداد کانال | 1 |
| ظرفیت ورودی | 3000pF |
| تهویه سیگنال | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
در انبار 421 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.23 | $2.19 | $2.14 |
حداقل: 1