MAX208IDB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | MAX208IDB |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER FULL 4/4 24SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Full |
| سری | - |
| پروتکل | RS232 |
| نرخ داده | 120Kbps |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX208 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| گیرنده هیسترزیس | 500mV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-SSOP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 4/4 |
در انبار 131 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.93 | $2.87 | $2.81 |
حداقل: 1