SN75114D
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | SN75114D |
| توضیحات: | IC DRIVER 2/0 16SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Driver |
| دوبلکس | - |
| سری | 75000 |
| پروتکل | - |
| نرخ داده | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | SN75114 |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOIC |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 2/0 |
در انبار 283 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.93 | $2.87 | $2.81 |
حداقل: 1