LP38853T-ADJ/NOPB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | LP38853T-ADJ/NOPB |
| توضیحات: | IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-7 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | 80dB ~ 70dB (120Hz ~ 1kHz) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-220-7 (Formed Leads) |
| شماره قسمت پایه | LP38853 |
| ویژگی های کنترل | Enable, Soft Start |
| جریان-خروجی | 3A |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 5.5V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.45V @ 3A |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 9mA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 1.8V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-220-7 |
| جریان (Iq) | 300µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 0.8V |
در انبار 900 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.37 | $4.28 | $4.20 |
حداقل: 1