MAX8526EUD+T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | MAX8526EUD+T |
| توضیحات: | IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | - |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | MAX8526 |
| ویژگی های کنترل | Enable |
| جریان-خروجی | 2A |
| ویژگی های حفاظت | Over Temperature, Short Circuit |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 3.6V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.2V @ 2A |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 3.4V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-TSSOP-EP |
| جریان (Iq) | 440µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 0.5V |
در انبار 532 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1