LM4832MX/NOPB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | LM4832MX/NOPB |
| توضیحات: | IC AMP CLSS AB STER 250MW 28SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class AB |
| سری | Boomer® |
| ویژگی | 3D, Depop, I²C, Microphone, Mute, Shutdown, Tone and Volume Control |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | 2-Channel (Stereo) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LM4832 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-SOIC |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 250mW x 2 @ 8Ohm |
در انبار 89 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1