LM4882M/NOPB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | LM4882M/NOPB |
| توضیحات: | IC AMP CLASS AB MONO 480MW 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class AB |
| سری | Boomer® |
| ویژگی | Depop, Shutdown, Thermal Protection |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | 1-Channel (Mono) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LM4882 |
| ولتاژ-تامین | 2.4V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 480mW x 1 @ 4Ohm |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1