LM4809MM
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | LM4809MM |
| توضیحات: | IC AMP CLSS AB STER 105MW 8VSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class AB |
| سری | Boomer® |
| ویژگی | Depop, Shutdown, Thermal Protection |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LM4809 |
| ولتاژ-تامین | 2V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-VSSOP |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 105mW x 2 @ 16Ohm |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1