LM4838MT/NOPB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | LM4838MT/NOPB |
| توضیحات: | IC AMP CLSS AB STER 2.2W 28TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class AB |
| سری | Boomer® |
| ویژگی | Depop, Mute, Shutdown, Thermal Protection, Volume Control |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LM4838 |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-TSSOP |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 2.2W x 2 @ 3Ohm; 95mW x 2 @ 32Ohm |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1