LM3492HCEVM
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | LM3492HCEVM |
| توضیحات: | EVAL MODULE FOR LM3492HC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Thermal Shutdown Protection |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 9V ~ 16V |
| خروجی ها و نوع | 2, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 38V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LM3492HC |
| جریان-خروجی/کانال | 150mA |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $82.03 | $80.39 | $78.78 |
حداقل: 1