LM3501TL-16EV
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | LM3501TL-16EV |
| توضیحات: | BOARD EVALUATION LM3501TL-16 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Dimmable |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 2.7V ~ 7V |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 16V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LM3501 |
| جریان-خروجی/کانال | 20mA |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $82.03 | $80.39 | $78.78 |
حداقل: 1