DP83905AVQB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Controllers |
| برگه داده ها: | DP83905AVQB |
| توضیحات: | IC CONTROLR AT/LAN TP IN 160QFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Controllers |
| سری | AT/LANTIC™ |
| تابع | Controller |
| پروتکل | Ethernet |
| رابط | ISA |
| بسته بندی | Tray |
| استانداردهای | IEEE 802.3, 10 Base-T PHY |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| بسته بندی/مورد | 160-BFQFP |
| شماره قسمت پایه | DP83905 |
| جریان--عرضه | 100mA |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 160-PQFP (28x28) |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1