DP83902AVLJ
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Controllers |
| برگه داده ها: | DP83902AVLJ |
| توضیحات: | IC CTRLR SER NETWORK IN 100QFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Controllers |
| سری | - |
| تابع | Controller |
| پروتکل | - |
| رابط | - |
| بسته بندی | Tray |
| استانداردهای | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| بسته بندی/مورد | 100-BQFP |
| شماره قسمت پایه | DP83902 |
| جریان--عرضه | 140mA |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 100-QFP (20x14) |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1