DMS-20RM-3-AC1-R-C
| سازندگان: | Murata Power Solutions Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Meters |
| برگه داده ها: | DMS-20RM-3-AC1-R-C |
| توضیحات: | VOLTMETER 0-300VAC LED PANEL MT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Murata Power Solutions Inc. |
| دسته بندی محصولات | Panel Meters |
| نوع | Voltage (Voltmeter) |
| سری | DMS-20RM |
| وزن | 0.079 lb (35.83 g) |
| ویژگی | - |
| نوع خروجی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | LED - Red Characters |
| نوع نصب | Panel Mount |
| محدوده اندازه گیری | 0 ~ 300VAC |
| ولتاژ-تامین | 85 ~ 264VAC |
| سبک ختم | Screw Terminal |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 60°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 33.93mm x 21.29mm |
| نمایش شخصیت-ارتفاع | 0.370" (9.40mm) |
| تعداد نویسه ها در هر ردیف | 3.5 |
در انبار 29 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $100.00 | $98.00 | $96.04 |
حداقل: 1