ACM3P-4-AC1-R-C
| سازندگان: | Murata Power Solutions Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Meters |
| برگه داده ها: | ACM3P-4-AC1-R-C |
| توضیحات: | AMMETER 0-100A LED PANEL MOUNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Murata Power Solutions Inc. |
| دسته بندی محصولات | Panel Meters |
| نوع | Current (3-Phase Ammeter) |
| سری | ACM3P |
| وزن | 0.163 lb (73.94 g) |
| ویژگی | Built In Current Transformer (Primary) |
| نوع خروجی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | LED - Red Characters |
| نوع نصب | Panel Mount - Surface |
| محدوده اندازه گیری | 0 ~ 100A |
| ولتاژ-تامین | 85 ~ 264VAC |
| سبک ختم | Screw Terminal |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 60°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Rectangular - 36.22mm x 22.10mm |
| نمایش شخصیت-ارتفاع | 0.360" (9.14mm) |
| تعداد نویسه ها در هر ردیف | 4 |
در انبار 509 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $85.00 | $83.30 | $81.63 |
حداقل: 1