MP2492DN-LF
| سازندگان: | Monolithic Power Systems Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| برگه داده ها: | MP2492DN-LF |
| توضیحات: | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Monolithic Power Systems Inc. |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| سری | - |
| تابع | Step-Down |
| توپولوژی | Buck |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| جریان-خروجی | 2A |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| فرکانس سوئیچینگ | 100kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| همزمان یکسو کننده | No |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 55V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 4.5V |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 15V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOICE |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 0.8V |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.52 | $2.47 | $2.42 |
حداقل: 1