LM5002MAX
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| برگه داده ها: | LM5002MAX |
| توضیحات: | IC REG MULTI CONFG ADJ 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| سری | - |
| تابع | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| توپولوژی | Boost, Flyback, Forward Converter, SEPIC |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | Adjustable |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LM5002 |
| جریان-خروجی | 400mA (Switch) |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive, Isolation Capable |
| فرکانس سوئیچینگ | 50kHz ~ 1.5MHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| همزمان یکسو کننده | No |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 75V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 3.1V |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 76V (Switch) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 3.1V |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.52 | $2.47 | $2.42 |
حداقل: 1