HF01B00DP-LF
| سازندگان: | Monolithic Power Systems Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| برگه داده ها: | HF01B00DP-LF |
| توضیحات: | IC REG CTRLR FLYBK PWM 8DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Monolithic Power Systems Inc. |
| دسته بندی محصولات | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| سری | - |
| توپولوژی | Flyback |
| بسته بندی | Tube |
| چرخه وظیفه | - |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 54W |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| ویژگی های کنترل | - |
| حفاظت در برابر گسل | Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| جداسازی خروجی | Isolated |
| سوئیچ داخلی (ها) | Yes |
| ولتاژ-راه اندازی | 11.8V |
| ولتاژ-تفکیک | 700V |
| فرکانس سوئیچینگ | Up to 150kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-PDIP-7B |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 8V ~ 20V |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.00 | $1.96 | $1.92 |
حداقل: 1