0191640050
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors |
| برگه داده ها: | 0191640050 |
| توضیحات: | CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors |
| رنگ | Blue |
| جنسیت | Female |
| سری | Perma-Seal |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| عرض زبانه | 0.250" (6.35mm) |
| عایق | Fully Insulated Heat Shrink |
| طول برگه | - |
| سیم سنج | 14-16 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| ضخامت برگه | 0.032" (0.81mm) |
| نوع ترمینال | Standard |
| پایان تماس | Tin |
| تماس با مواد | Brass |
| طول--به طور کلی | 1.500" (38.10mm) |
| قطر عایق | 0.298" (7.57mm) |
در انبار 385 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.02 | $1.00 | $0.98 |
حداقل: 1