0190060015
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors |
| برگه داده ها: | 0190060015 |
| توضیحات: | CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors |
| رنگ | Blue |
| جنسیت | Female |
| سری | Avikrimp |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| عرض زبانه | 0.187" (4.75mm) |
| عایق | Fully Insulated |
| طول برگه | - |
| سیم سنج | 14-16 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| ضخامت برگه | 0.020" (0.51mm) |
| نوع ترمینال | Angled - 90°, Flag |
| پایان تماس | - |
| تماس با مواد | Brass |
| طول--به طور کلی | - |
| قطر عایق | 0.170" (4.32mm) |
در انبار 161 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.65 | $0.64 | $0.62 |
حداقل: 1