0190030135
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors |
| برگه داده ها: | 0190030135 |
| توضیحات: | CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors |
| رنگ | Blue |
| جنسیت | Female |
| سری | InsulKrimp |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| عرض زبانه | 0.187" (4.75mm) |
| عایق | Fully Insulated |
| طول برگه | - |
| سیم سنج | 14-16 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| ضخامت برگه | 0.032" (0.81mm) |
| نوع ترمینال | Standard |
| پایان تماس | Tin |
| تماس با مواد | Brass |
| طول--به طور کلی | 0.780" (19.81mm) |
| قطر عایق | 0.160" (4.06mm) |
در انبار 448 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.52 | $0.51 | $0.50 |
حداقل: 1