AT27BV010-90JU-T
| سازندگان: | Microchip Technology / Atmel |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | AT27BV010-90JU-T |
| توضیحات: | EPROM 90NS, PLCC, IND TEMP, GREEN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | OTP |
| برند | Microchip Technology / Atmel |
| سری | AT27BV010 |
| بسته بندی | Reel |
| زمان دسترسی | 90 ns |
| اندازه حافظه | 1 Mbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Microchip |
| نوع محصول | EPROM |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | PLCC-32 |
| دسته بندی محصولات | EPROM |
| رطوبت حساس | Yes |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 3.6 V |
| ولتاژ تامین-Min | 2.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 750 |
| جریان عرضه عامل | 8 mA |
| ولتاژ تامین عامل | 2.7 V to 3.6 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 649 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.61 | $2.56 | $2.51 |
حداقل: 1