MG06ACA800E
| سازندگان: | Toshiba |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | MG06ACA800E |
| توضیحات: | Hard Disk Drives - HDD 3.5", 8TB, 7.2K RPM, SATA, 6Gbps, 512e |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | eHDD |
| برند | Toshiba |
| سری | MG06ACA |
| بسته بندی | Bulk |
| ابعاد | 101.85 mm x 26.1 mm x 147 mm |
| فاکتور فرم | 3.5 in |
| اندازه حافظه | 8 TB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Toshiba |
| نوع محصول | Hard Disk Drives - HDD |
| سرعت اسپیندل | 7200 RPM |
| نوع رابط | SATA |
| قسمت # نام مستعار | HDEPV11GEA51F |
| دسته بندی محصولات | Hard Disk Drives - HDD |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| نرخ انتقال واسط | 6 Gb/s |
| ولتاژ تامین عامل | 5 V, 12 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 55 C |
| حداقل دمای عملیاتی | + 5 C |
در انبار 20 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $382.06 | $374.42 | $366.93 |
حداقل: 1