GBL208-BP
| سازندگان: | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | GBL208-BP |
| توضیحات: | Bridge Rectifiers 2A 800Vr 560Vrms 800V 80A Ifsm 1.05V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Single Phase Bridge |
| برند | Micro Commercial Components (MCC) |
| عرض | 4 mm |
| ارتفاع | 11.5 mm |
| طول | 21.2 mm |
| سری | GBL2 |
| بسته بندی | Reel |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Micro Commercial Components (MCC) |
| نوع محصول | Bridge Rectifiers |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | GBL-4 |
| دسته بندی محصولات | Bridge Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 80 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 2 A |
| Ir-جریان معکوس | 10 uA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 800 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.05 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 560 V |
| مقدار کارخانه بسته | 4400 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.17 | $0.17 | $0.16 |
حداقل: 1