KBP301G-BP
| سازندگان: | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | KBP301G-BP |
| توضیحات: | Bridge Rectifiers 3A 100Vr 70Vrms 100V 1.1Vf 80A Ifsm |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Single Phase Bridge |
| برند | Micro Commercial Components (MCC) |
| عرض | 4.1 mm |
| ارتفاع | 10.6 mm |
| طول | 14.75 mm |
| سری | KBP30 |
| بسته بندی | Bulk |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Micro Commercial Components (MCC) |
| نوع محصول | Bridge Rectifiers |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | GBP-4 |
| دسته بندی محصولات | Bridge Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 80 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 3 A |
| Ir-جریان معکوس | 10 uA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 100 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.1 V |
| مقدار کارخانه بسته | 4200 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.18 | $0.18 | $0.17 |
حداقل: 1