0891020.H
| سازندگان: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuses |
| برگه داده ها: | 0891020.H |
| توضیحات: | FUSE AUTO 20A 58VDC BLADE MINI |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Littelfuse Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fuses |
| رنگ | Yellow |
| سری | LP MINI® 891 |
| مصوبات | - |
| نوع فیوز | Automotive |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| ذوب من ² t | 420 |
| نوع نصب | Holder |
| زمان پاسخ | Fast Blow |
| بسته بندی/مورد | Blade, Miniature (Low Profile) |
| اندازه/ابعاد | 0.429" L x 0.150" W x 0.299" H (10.90mm x 3.80mm x 7.60mm) |
| مقاومت DC سرد | 0.00335 Ohms |
| ولتاژ امتیاز-DC | 58V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 20A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 10kA |
در انبار 280 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.67 | $0.66 | $0.64 |
حداقل: 1