0452007.MRSN
| سازندگان: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuses |
| برگه داده ها: | 0452007.MRSN |
| توضیحات: | FUSE BOARD MOUNT 7A 72VAC 2SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Littelfuse Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fuses |
| رنگ | - |
| سری | 452 |
| مصوبات | CSA, UR |
| نوع فیوز | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| ذوب من ² t | 123.83 |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان پاسخ | Slow Blow |
| بسته بندی/مورد | 2-SMD, Square End Block |
| اندازه/ابعاد | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) |
| مقاومت DC سرد | 0.0105 Ohms |
| ولتاژ امتیاز-AC | 72V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 7A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 50A |
در انبار 1000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1