PERF-101 PLAIN
| سازندگان: | LMB Heeger, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PERF-101 PLAIN |
| توضیحات: | BOX CHASSIS ALUM 4.25"L X 2.25"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | LMB Heeger, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Perforated, U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 1.250" (31.75mm) |
| سری | - |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Vented Panels |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.050" (1.27mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 9.56in² (61.7cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Chassis |
| اندازه/ابعاد | 4.250" L x 2.250" W (107.95mm x 57.15mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 32 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.47 | $9.28 | $9.09 |
حداقل: 1