1591DBU
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1591DBU |
| توضیحات: | BOX ABS BLUE 5.91"L X 3.15"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Blue |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.969" (50.00mm) |
| سری | 1591 |
| وزن | 0.281 lb (127.46g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | Card Guides, Flame Retardant |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 18.6in² (120cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.906" L x 3.150" W (150.01mm x 80.01mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 42 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.46 | $9.27 | $9.09 |
حداقل: 1