SC40-18SRWA
| سازندگان: | Kingbright |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | SC40-18SRWA |
| توضیحات: | DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Kingbright |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 10-DIP (4.210", 107.00mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 3.98" (101.20mm) |
| اندازه/ابعاد | 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) |
| طول موج-اوج | 660nm |
| امتیاز millicandela | 110mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 600mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 7.4V |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1