SC39-12SRWA
| سازندگان: | Kingbright |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | SC39-12SRWA |
| توضیحات: | DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.39" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Kingbright |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | 10-DIP (0.300", 7.62mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.39" (10.00mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) |
| طول موج-اوج | 660nm |
| امتیاز millicandela | 17mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 75mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.85V |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1