ACSC08-51ZGWA
| سازندگان: | Kingbright |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | ACSC08-51ZGWA |
| توضیحات: | DISPLAY 515NM GRN 1DIG 0.8" SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Kingbright |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Green |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| پین معمولی | Common Cathode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA, 20mA |
| بسته بندی/مورد | 10-SMD, No Lead |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.80" (20.32mm) |
| اندازه/ابعاد | 0.945" H x 0.661" W x 0.148" D (24.00mm x 16.80mm x 3.75mm) |
| طول موج-اوج | 515nm |
| امتیاز millicandela | 100mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 102.5mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 3.3V |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.72 | $2.67 | $2.61 |
حداقل: 1