LDQ-N3606RI
| سازندگان: | Lumex Opto/Components Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LDQ-N3606RI |
| توضیحات: | LED 4 DIGIT SEVEN SEGMENT DISPLA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Lumex Opto/Components Inc. |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 10mA |
| فرمت نمایش | - |
| بسته بندی/مورد | 12-DIP (0.400", 10.16mm) |
| رقمی/اندازه آلفا | 0.36" (9.20mm) |
| اندازه/ابعاد | 1.181" H x 0.551" W x 0.283" D (30.00mm x 14.00mm x 7.20mm) |
| طول موج-اوج | 660nm |
| امتیاز millicandela | 9mcd |
| تعداد نویسه ها | 4 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 105mW |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.8V |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.12 | $3.06 | $3.00 |
حداقل: 1