SBC3-331-551
سازندگان: KEMET
دسته بندی محصولات: Fixed Inductors
برگه داده ها: SBC3-331-551
توضیحات: FIXED IND 330UH 550MA 720 MOHM
وضعیت RoHS: سازگار با RoHS
ویژگی مقدار مشخصه
تولید کننده KEMET
نوع Wirewound
سری SBC
رأی -
Q @ ماژولهای عملیاتی -
بسته بندی Bulk
محافظ Unshielded
تحمل ±10%
اندوکتانس 330µH
قسمت وضعیت Active
نوع نصب Through Hole
بسته بندی/مورد Radial, Vertical Cylinder
مواد هسته ای Ferrite
اندازه/ابعاد 0.354" Dia (9.00mm)
مقاومت دی سی (DCR) 720mOhm Max
اشباع جریان 530mA
امتیاز فعلی (آمپر) 550mA
ارتفاع نشسته (حداکثر) 0.453" (11.50mm)
دمای عملیاتی -20°C ~ 105°C
بسامد-رزونانس خود -
تست فرکانس اندوکتانس 10kHz