SBC3-221-681
| سازندگان: | KEMET |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| توضیحات: | FIXED IND 220UH 680MA 490 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | KEMET |
| نوع | Wirewound |
| سری | SBC |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 220µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Vertical Cylinder |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.354" Dia (9.00mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 490mOhm Max |
| اشباع جریان | 670mA |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 680mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.453" (11.50mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 105°C |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 10kHz |