KSW30BLK-0100
| سازندگان: | Jonard Tools |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Wire Wrap |
| توضیحات: | WIRE WW 30AWG PVDF BLACK 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Jonard Tools |
| طول | 100' (30.5m) |
| سری | KSW |
| رأی | UL Style 1423 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Roll |
| سیم سنج | 30 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | Black |
| هادی آبکاری | Silver |
| قطر هادی | 0.010" (0.25mm) |
| مواد هادی | Copper, Bare |
| دمای عملیاتی | - |
| قطر کت (عایق) | 0.019" (0.50mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.004" (0.09mm) |