R24W-0100
| سازندگان: | Jonard Tools |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Wire Wrap |
| برگه داده ها: | R24W-0100 |
| توضیحات: | WIRE WW 24AWG PVDF WHITE 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Jonard Tools |
| دسته بندی محصولات | Wire Wrap |
| طول | 100' (30.5m) |
| سری | - |
| رأی | UL Style 1422 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Roll |
| سیم سنج | 24 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | White |
| هادی آبکاری | Silver |
| قطر هادی | 0.019" (0.50mm) |
| مواد هادی | Copper, Bare |
| دمای عملیاتی | 105°C |
| قطر کت (عایق) | 0.030" (0.76mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.005" (0.13mm) |
در انبار 15 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $23.84 | $23.36 | $22.90 |
حداقل: 1