EVB-EN5339QI
| سازندگان: | Intel |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| برگه داده ها: | EVB-EN5339QI |
| توضیحات: | EVAL BOARD FOR EN5339QI |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Intel |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| توجه داشته باشید | - |
| سری | Enpirion® |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | DC/DC, Step Down |
| ولتاژ ورودی | 2.4V ~ 5.5V |
| جریان-خروجی | 3A |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 1V, 1.2V, 1.5V or 1.8V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| توپولوژی تنظیم کننده | Buck |
| مورد استفاده IC/بخش | EN5339QI |
| فرکانس سوئیچینگ | 3.2MHz |
در انبار 40 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $69.00 | $67.62 | $66.27 |
حداقل: 1