STEVAL-ISA192V1
| سازندگان: | STMicroelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| برگه داده ها: | STEVAL-ISA192V1 |
| توضیحات: | EVAL BOARD FOR VIPER0P |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | STMicroelectronics |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| سری | VIPer™ plus |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | AC/DC, Primary Side |
| قدرت خروجی | 7W |
| ولتاژ ورودی | 85 ~ 265 VAC |
| جریان-خروجی | 800mA, 400mA |
| خروجی ها و نوع | 2, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 7V, -5V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| توپولوژی تنظیم کننده | Flyback |
| مورد استفاده IC/بخش | VIPer0P |
| فرکانس سوئیچینگ | 60kHz |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $62.50 | $61.25 | $60.03 |
حداقل: 1