ICE3PCS02GXUMA1
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - PFC (Power Factor Correction) |
| برگه داده ها: | ICE3PCS02GXUMA1 |
| توضیحات: | IC PFC CONTROLLER CCM 8DSO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Infineon Technologies |
| دسته بندی محصولات | PMIC - PFC (Power Factor Correction) |
| حالت | Continuous Conduction (CCM) |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ولتاژ-تامین | 11V ~ 25V |
| فعلی-راه اندازی | 380µA |
| فرکانس سوئیچینگ | 21kHz ~ 250kHz |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | PG-DSO-8 |
در انبار 2696 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1