LTC4354IDDB#TRMPBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - OR Controllers, Ideal Diodes |
| برگه داده ها: | LTC4354IDDB#TRMPBF |
| توضیحات: | IC OR CTRLR SRC SELECT 8DFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | PMIC - OR Controllers, Ideal Diodes |
| نوع | Source Selector Switch |
| سری | - |
| نوع FET | N-Channel |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | -48V Dist Power Systems, AdvancedTCA® Systems |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-WFDFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | LTC4354 |
| جریان--عرضه | 1.2mA |
| تاخیر زمان خاموش | 700ns |
| ولتاژ-تامین | -48V |
| سوئیچ داخلی (ها) | No |
| نسبت ورودی: خروجی | 2:1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-DFN (3x2) |
در انبار 2003 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1