SLMD121H06L
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solar Cells |
| برگه داده ها: | SLMD121H06L |
| توضیحات: | MONOCRYSTALN SOLAR CELL 136MW 4V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Solar Cells |
| نوع | Monocrystalline |
| سری | IXOLAR™ |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| فعلی @ Pmpp | 42.9mA |
| بسته بندی/مورد | Cells |
| ولتاژ @ Pmpp | 3.18V |
| اندازه/ابعاد | 1.61" L x 0.83" W x 0.09" H (41.0mm x 21.0mm x 2.3mm) |
| قدرت (وات)-حداکثر | 136mW |
| دمای عملیاتی | - |
| ولتاژ-مدار باز | 4V |
| اتصال کوتاه (Isc) | 47.5mA |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1