SM351K09L
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solar Cells |
| برگه داده ها: | SM351K09L |
| توضیحات: | MONOCRYST SOLAR CELL 695MW 6.22V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | IXYS |
| دسته بندی محصولات | Solar Cells |
| نوع | Monocrystalline |
| سری | IXOLAR™ |
| قسمت وضعیت | Preliminary |
| فعلی @ Pmpp | 138mA |
| بسته بندی/مورد | Cells |
| ولتاژ @ Pmpp | 5.02V |
| اندازه/ابعاد | 2.24" L x 2.52" W x 0.07" H (57.0mm x 64.0mm x 1.8mm) |
| قدرت (وات)-حداکثر | 695mW |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 90°C |
| ولتاژ-مدار باز | 6.22V |
| اتصال کوتاه (Isc) | 147mA |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1