DSI30-08AS
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | DSI30-08AS |
| توضیحات: | Rectifiers 30 Amps 800V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Standard Recovery Rectifiers |
| برند | IXYS |
| عرض | 9.65 mm (Max) |
| ارتفاع | 4.83 mm (Max) |
| طول | 10.29 mm (Max) |
| سری | DSI30-08 |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.056438 oz |
| تولید کننده | IXYS |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | TO-263AA-3 |
| قسمت # نام مستعار | DSI30-08AS-TRL |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 300 A |
| رطوبت حساس | Yes |
| اگر--جریان رو به جلو | 30 A |
| Ir-جریان معکوس | 1000 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.45 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 800 V |
| مقدار کارخانه بسته | 800 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.01 | $1.97 | $1.93 |
حداقل: 1