D1331SH45T
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | D1331SH45T |
| توضیحات: | Rectifiers 4.5KV 1.7KA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Fast Recovery Rectifiers |
| برند | Infineon Technologies |
| عرض | 121 mm (Max) |
| ارتفاع | 26 mm |
| طول | 121 mm (Max) |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Tray |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Infineon |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| زمان بهبودی | 150000 ns |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | D-12026K |
| قسمت # نام مستعار | D1331SH45TXPSA1 SP000096629 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 28000 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 1700 A |
| Ir-جریان معکوس | 150000 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 4.2 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 4500 V |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 140 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,289.04 | $1,263.26 | $1,237.99 |
حداقل: 1