DPG60IM300PC
| سازندگان: | IXYS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | DPG60IM300PC |
| توضیحات: | Diodes - General Purpose, Power, Switching 60 Amps 300V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Fast Recovery Diode |
| برند | IXYS |
| عرض | 10.41 mm |
| ارتفاع | 4.83 mm |
| طول | 9.4 mm |
| سری | DPG60IM300 |
| محصول | Switching Diodes |
| بسته بندی | Reel |
| Tradename | HiPerFRED2 |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.056438 oz |
| تولید کننده | IXYS |
| نوع محصول | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| پیکربندی | Single |
| زمان بهبودی | 35 ns |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | TO-263-3 |
| قسمت # نام مستعار | DPG60IM300PC-TRL |
| دسته بندی محصولات | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| جریان حداکثر موج | 550 A |
| رطوبت حساس | Yes |
| اگر--جریان رو به جلو | 60 A |
| Ir-جریان معکوس | 0.35 mA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 300 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.14 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 300 V |
| مقدار کارخانه بسته | 800 |
| Pd-قدرت استهلاک | 335 W |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 1137 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.09 | $3.03 | $2.97 |
حداقل: 1