BAS 3005B-02V H6327
| سازندگان: | Infineon Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | BAS 3005B-02V H6327 |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers AF SCHOTTKY DIODE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Infineon Technologies |
| سری | BAS3005 |
| محصول | Schottky Diodes |
| بسته بندی | Reel |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.000060 oz |
| تولید کننده | Infineon |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SC-79-2 |
| قسمت # نام مستعار | BAS3005B02VH6327XTSA1 BAS35B2VH6327XT SP000749682 |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| اگر--جریان رو به جلو | 500 mA |
| Ir-جریان معکوس | 25 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 500 mV |
| Vr-ولتاژ معکوس | 30 V |
| مقدار کارخانه بسته | 3000 |
| Pd-قدرت استهلاک | 250 mW |
| Ifsm-جریان موج رو به جلو | 5 A |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 125 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 32653 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.40 | $0.39 | $0.38 |
حداقل: 1